Платники Полтавщини у 2022 році забезпечили надходження податку на доходи фізичних осіб майже на 14 млрд гривень

Дата: 16.01.2023 13:11

Платники Полтавщини у 2022 році забезпечили надходження

податку на доходи фізичних осіб майже на 14 млрд гривень

Значну частку надходжень до скарбниць місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб. Упродовж всього 2022 року надійшло 13 млрд 991,3 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на суму 2 млрд 586 млн грн, або на 22,7 відсотків. Такий показник свідчить про високу відповідальність та сумлінність платників податків. За повідомленням журналістам заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олег Волошинов, для збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб, ГУ ДПС у Полтавській області систематично проводиться робота по забезпеченню додаткових надходжень до бюджетів, зокрема, шляхом легалізації найманої праці та детенізації заробітної плати; залучення до декларування громадян; активізації дій з органами місцевого самоврядування щодо боротьби з мінімізаторами заробітної плати (виплата заробітної плати у розмірах меншому за мінімальний); контролю за надходженнями податку на доходи фізичних осіб від інших доходів, зокрема з доходів у вигляді орендної плати за земельні частки (паї).

В ГУ ДПС у Полтавській області нагадують, що з актуальними бюджетними рахунками на 2023 рік для сплати податків, зборів та платежів можна ознайомитись за посиланням: https://poltava.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.