Дмитро Лунін висловив співчуття рідним загиблих внаслідок авіакатастрофи в Броварах

Дата: 19.01.2023 18:44

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін висловив співчуття з приводу загибелі людей в авіакатастрофі на Київщині.

«Україна втратила в страшній авіакатастрофі в Броварах вище керівництво МВС – Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, його першого заступника Євгенія Єніна та державного секретаря Юрія Лубковича. Загинули й інші люди, серед них діти, – говорить Дмитро Лунін. – Це велика трагедія й величезна втрата… Щиро співчуваю всім, хто втратив своїх рідних та близьких».

За офіційною інформацією ДСНС трагедія сталася вранці 18 січня. Внаслідок падіння гвинтокрила сталося пошкодження будівлі ДНЗ з послідуючим загоранням, скління у чотирнадцятиповерховому житловому будинку та 3 легкових автомобілів.

На борту перебувало 9 людей: 6 чоловік оперативної групи МВС, включно із керівництвом Міністерства внутрішніх справ, а також 3 члена екіпажу ДСНС.

Станом на 11 годину загинуло 15 людей, з них 3 дитини.

Травмовано 25 осіб (з них 15 дорослих та 10 дітей), яких госпіталізовано до лікарень.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від ДСНС залучено 127 осіб та 30 од. техніки. На місці події працюють психологи ДСНС.Фото без опису