Полтавський гарнізон ДСНС України отримав два потужних генератори

Дата: 24.01.2023 19:00

Полтавський гарнізон ДСНС України отримав два потужних генератори

Представники Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні передали для рятувальників Полтавщини два генератори великої потужності.

Нові пристрої будуть використовуватися для забезпечення діяльності підрозділів обласної Служби порятунку «101» під час відключення електропостачання, а також для забезпечення електроенергією зведені загони, які працюватимуть в польових умовах.

Начальник Головного управління Володимир Салогуб та представники приватної гуманітарної установи Міжнародний Комітет Червоного Хреста оглянули генератори та обговорили подальшу співпрацю.

«Дякую партнерам за підтримку. Наша співпраця вкотре дає результати, які допоможуть рятувальникам ефективніше виконувати свою роботу в умовах воєнного стану. Перед нами стоїть багато викликів, але завдяки допомозі справжніх друзів впораємося з усім», - зауважив Володимир Салогуб.

ГУ ДСНС України у Полтавській області