У Полтаві розпочали акцію з видачі ваучерної допомоги особам з інвалідністю І групи та батькам-одинакам із дітьми, які мають інвалідність

Дата: 06.02.2023 23:44

За фінансової підтримки Німецького Червоного Хреста, Полтавською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за сприяння обласної військової адміністрації, в Полтаві розпочато акцію з видачі ваучерної допомоги особам з інвалідністю І групи та батькам-одинакам з дітьми, які мають інвалідність.

Ваучер дає змогу людині придбати продукти харчування та предмети першої необхідності у мережі супермаркетів «Сільпо» для покриття базових потреб.

Із метою реалізації вказаного проєкту органами соціального захисту населення та представниками Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України відпрацьовано алгоритм видачі ваучерів.

Для подальшої підтримки найбільш незахищених категорій населення робота у вказаному напрямку буде продовжена.

Людмила КОРНІЄНКО,

директор Департаменту соціального захисту населення