Дмитро Лунін: «Жителі Полтавщини активно обмінюють старі лампи розжарювання на нові LED у відділеннях «Укрпошти»

Дата: 10.02.2023 23:08

Жителі області активно долучаються до ініціативи обміну ламп розжарювання на нові LED-лампи у відділеннях «Укрпошти». Наразі область уже отримала 200 тисяч нових ламп, а мешканці регіону обміняли 61 тисячу штук.

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Жителі Полтавщини активно обмінюють старі лампи розжарювання на нові LED у відділеннях «Укрпошти». Всеукраїнська програма стартувала в обласних центрах, зокрема й у Полтаві, наприкінці січня. Днями лампи почали надходити до поштових відділень у райцентрах. Невдовзі їх отримають селищні та сільські відділення. Із загальної кількості LED-ламп, наданих ЄС Україні, Полтавщина має отримати понад 555 тисяч, – зауважив Дмитро Лунін. – Підтримуємо енергетичний фронт України. Разом до перемоги!»

Як розповів заступник директора з розвитку мережі Полтавської дирекції «Укрпошти» Павло Шестопал, люди активно долучаються до ініціативи. Вона набуває неабиякої популярності. Наприклад, такі великі відділення, як центральне, приймають від людей до 700-800 лампочок за день.

Обміняти старі лампи розжарювання на нові LED-лампи можна безкоштовно у відділеннях «Укрпошти». Їх заміна у домівках сприятиме скороченню обсягів споживання світла, оскільки LED-лампи використовують у 8 разів менше електроенергії.

«Відпрацювали алгоритм роботи із людьми. Інформуємо, допомагаємо з обміном, роз’яснюємо деталі. Так, можна зробити замовлення на через Дію або за наявності стандартного набору паперових документів (ідентифікаційного коду, паспорта) у відділенні «Укрпошти». Люди підтримують енергетичний фронт, це дійсно всенародна ініціатива», – говорить начальник центрального відділення «Укрпошти» в Полтаві Людмила Демченко.

Нагадаємо, всеукраїнську програму ініціював Президент Володимир Зеленський. Її реалізують Мінекономіки, Мінцифри та «Укрпошта» за підтримки Європейського Союзу.

Більше про її реалізацію й алгоритм обміну можна почитати в телеграм-каналі Дмитра Луніна, також є інформація на сайті.