Боксери з Полтавщини завоювали на всеукраїнському турнірі повен комплект нагород

Дата: 14.02.2023 18:12

Три медалі – «золото», «срібло» і «бронзу» – завоювали боксери з Полтавщини на Всеукраїнському турнірі з боксу серед чоловіків та жінок «Кубок Києва». Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Богдан Доценко у ваговій категорії до 71 кг здобув перше місце, другим став спортсмен Кирило Таран. Андрій Ульянов посів третю сходинку в категорії до 60 кг», – зазначив Дмитро Лунін.

Команду до турніру готували тренери Михайло Мельник, Олександр Ляхович і Станіслав Гребінник.Фото без опису