15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2023 16:18

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виведення військ з Афганістану. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон. Відтоді ця дата увійшла в історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Звитяжний шлях воїнів – інтернаціоналістів – яскраве втілення мужності, відданості, вірності присязі. Саме ваша відданість та патріотизм є прикладом для нинішнього покоління українських військовослужбовців, які сьогодні захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні воїни - інтернаціоналісти продовжують боротьбу – з початку війни вони стали на захист України, нині боронять нашу державу від російських окупантів, займаються волонтерством, допомагаючи бійцям матеріально та фінансово.

Сьогодні, в с. Бутенки біля пам'ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам відбувся мітинг за участю селищного голови, учасників бойових дій, працівників виконавчого комітету селищної ради, Бутенківського ліцею ім. Ю.П.Дольд-Михайлика.

На передодні працівники виконавчого комітету селищної ради зустрілися з воїнами - інтернаціоналістами, які проживають на території Білицької громади, та відвідали могили померлих воїнів - афганців.