Важлива новина для працівників закладів первинної медичної допомоги!

Дата: 20.02.2023 19:33

Важлива новина для працівників закладів первинної медичної допомоги!

Після їх проходження та здачі тесту фахівці закладів ПМД зможуть надавати послуги в межах пакету Програми медичних гарантій «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

Онлайн-курс був розроблений групою фахівців із психічного здоров’я та загальної практики – сімейної медицини з досвідом роботи з програмою mhGAP, за загальної координації Академії НСЗУ, експертної підтримки World Health Organization (WHO) та керівництва Міністерство охорони здоров'я України. У розробці курсу взяли участь фахівці Академії Сімейної Медицини України, україно-швейцарського проєкту «Психічне здоров'я для України», ГО «Проліска» та Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Розробка відбувалася у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Курс розроблявся за фінансової підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги та за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Медичні працівники, які бажають отримати поглиблені знання за програмою mhGAP та відпрацювати навички ведення психічних розладів, можуть пройти очний тренінг від ВООЗ та партнерів. Для участі потрібно заповнити форму  https://bit.ly/3S5ajTd

Безбар'єрність