На Полтавщині стартував другий (обласний) етап конкурсу-захисту МАН України

Дата: 24.02.2023 10:01

На Полтавщині стартував другий (обласний) етап конкурсу-захисту МАН України

22 лютого відбулось урочисте відкриття II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Мала академія наук України.

Понад півтисячі юних науковців візьмуть учать у регіональному етапі конкурсу та захищатимуть свої наукові роботи у форматі онлайн.

25 лютого відбудеться постерний захист; 26 лютого – наукова конференція; 27 лютого – закриття конкурсу.

Напередодні проведення, на базі КЗ «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молод» відбулися збори 176 членів журі та секретарів наукових секцій.

Особливістю Полтавського територіального відділення Малої академії наук є тісна співпраця із закладами вищої освіти та фаховість методистів комунального закладу:

– Наталії САЛЮК – відділення хімії, біології, наук про Землю, екології та аграрних наук;

– Валерія БИКОВА – відділення математики, фізики та астрономії, технічних наук, інформаційних технологій;

– Віталія НАГОРНОГО – відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;

– Вікторії СЕРГІЄНКО – відділення філософії та суспільствознавства, історії, економіки.

Усі педагогічні працівники націлені на відбір, розвиток і підтримку 523 здібних та обдарованих школярів та залучення їх до науково-дослідницької діяльності.

Полтавська Мала академія наук