На обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН 280 учнів зайняли призові місця

Дата: 01.03.2023 09:46

Учні освітніх закладів Полтавщини активно долучаються до наукових досліджень і досягають високих результатів. Сьогодні завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Перші місця у секціях здобули 65 учнів. Вони представлять область на всеукраїнському рівні. Загалом цьогоріч змагалися 523 школярі. Призові місця здобули 280 дітей. Обдарована молодь – потужний потенціал майбутнього нашої країни. Підтримуємо наших дітей у їх реалізації», – розповів Дмитро Лунін.

На урочистій церемонії закриття II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України учасників привітали перший заступник голови Полтавської облради Олександр Лемешко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації Євген Кончаковський, директор КЗ «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Тамара Лахач.

Конкурсанти брали участь у трьох розділах: заочне оцінювання дослідницьких робіт, постерний захист, наукова конференція.

Членами журі секцій стали 176 науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти області.

Цього року найактивнішими учасниками конкурсу-захисту МАН були вихованці наукових товариств Кременчуцької, Полтавської, Лубенської та Миргородської міських рад, Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді, Наукового ліцею «Політ» при коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка».