Дмитро Лунін відвідав Кременчуцький національний університет імені Остроградського

Дата: 03.03.2023 18:23

Під час робочого візиту до Кременчука начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін відвідав Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, ознайомився з роботою викладацького складу.

«Цей університет – один із вишів, які потужно рухаються у науковій галузі та мають цікаві й ґрунтовні розробки. Під час візиту до закладу ознайомилися з напрацюваннями у сфері енергоефективності, енергоменеджменту й екології. Обговорили подальшу співпрацю профільних департаментів ОВА з університетом у цих напрямах. Розглянули вектори подальшого розвитку вишу», – зазначив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Нині в університеті навчається понад 3700 людей за 39 спеціальностями у 22 галузях.