ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Дата: 07.03.2023 11:39

ДО УВАГИ СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У рамках впровадження грантового проєкту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде проведено навчання представників малого та середнього бізнесу Полтавщини за програмою «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

Проводити навчання будуть висококваліфіковані тренери-практики, які представляють Агенцію регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», Полтавський Центр Дія.Бізнес, Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтавський державний аграрний університет та Полтавську Торгово-Промислову Палату.

Навчання відбуватиметься онлайн з 14 березня по 28 квітня 2023 року (15 одноденних тренінгів) за темами:

1. Організаційно-правові форми ведення бізнесу.

2. Бізнес-планування та проєктний менеджмент.

3. Інструменти фінансування та підтримки бізнесу.

4. Інновації та інтелектуальний капітал в умовах сучасного розвитку МСП.

5. Особливості управління персоналом на підприємстві та формування соціально відповідального бізнесу.

6. Розвиток лідерських компетентностей підприємців.

7. Організація виробництва харчової продукції та проходження сертифікації.

8. Використання унікальних технології органічного землеробства та виробництва органічної продукції.

9. Організація експортно-імпортних операцій.

10. Особливості ведення міжнародних переговорів та укладання комерційних контрактів.

11. Консультаційні послуги Полтавської торгово-промислової палати з питань організації зовнішньої торгівлі.

12. Маркетинг, брендинг та просування бізнесу у мережі Інтернет.

13. Пошук потенційних клієнтів та розширення ринків збуту.

14. Електронна комерція.

15. Діджиталізація МСП як важливий інструмент виживання в кризовому середовищі: досвід зарубіжних країн.

Для участі у заході  представникам бізнесу необхідно   заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7.

Зареєстровані учасники, які пройдуть навчання, отримають електронний сертифікат та матеріали за програмою навчання.