Триває набір до лав «Гвардії наступу»: охочі приєднатися – робіть свій вибір уже сьогодні

Дата: 22.03.2023 21:11

Залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи.

Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад МВС України, шість з яких створюються в складі Національної гвардії України й по одній бригаді – в складі Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Призначення новостворених бригад – остаточне звільнення окупованих територій нашої держави від російських загарбників.

Найкращі серед найбільш мотивованих уже тренуються, команда Гвардії наступу щодня більшає і стає сильнішою. Не втрачайте свій шанс приєднатися до тих, хто звільнить Україну. Долучайся до Гвардії наступу!

Нагадуємо, записатися можна онлайн на сайті (https://storm.mvs.gov.ua/) кампанії та у шести центрах надання адмінпослуг у регіоні, зокрема:

Полтава, вул. Соборності, 36;

Кременчук, вул. Покровська, 14;

Горішні Плавні, просп. Героїв Дніпра, 40;

Миргород, вул. Гоголя, 171/1;

Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2;

Лубни, просп. Володимирський, 23.