ТЕПЛОВІЗОР ДЛЯ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ – ВІСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 22.03.2023 18:22

ТЕПЛОВІЗОР ДЛЯ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ – ВІСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Війна навчила  кожного з нас вірити в людей та любити свою країну, ще більше  працювати, цінувати, поважати та піклуватися. Піклуватися про тих, хто нині, ризикуючи життям, боронить нашу спільну свободу від рашистської орди.  Надійний тил - міцна армія. І щоденна  підтримка наших захисників найкраще тому підтвердження.

У спільній ініціативі Білицької селищної ради, гуманітарного відділу виконавчого комітету та безпосередній участі працівників виконавчого комітету Білицької селищної ради, гуманітарного відділу, старостинських округів,  місцевої пожежної охорони, комунальних підприємств та установ, закладів освіти, культури, спорту, медицини, фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств, представників духовенства громади у лютому-березні 2023 року було проведено ряд благодійних заходів та організовано збір коштів для потреб ЗСУ.

Сьогодні  передали ще  одному військовому, жителю Білицької громади  тепловізор монокуляр Guide TrackIR вартістю  60 434 грн  та  повербанк  40000 мА/г  вартістю 3 200 грн.

Тепловізори – це  «очі  або  окуляри» наших військових уночі. Пристрій  допомагає помітити вчасно ворога «на нулі», а також боротися в тилових населених пунктах.   Тож нехай прилад нічного бачення допомагає вам, наші захисники, знищувати окупантів та берегти життя побратимів і мирного населення.

Щиро дякуємо  всім небайдужим жителям Білицької громади,  усім, хто підтримує  пропозицію про збір коштів, хто долучається   до  заходів. Дякуємо кожному, хто не проходить повз. Ви неймовірні!

Не втомлюємося допомагати ЗСУ, бути корисними кожен на своєму місці та щоденно підтримувати наших захисників!

У єдності наша сила!

Разом до Перемоги!