На Полтавщині за добу сталося майже пів сотні загорань

Дата: 28.03.2023 18:22

На Полтавщині за добу сталося майже пів сотні загорань

За минулу добу рятувальники загасили 47 пожеж на відкритій місцевості на Полтавщині. Причина— спалювання сухої рослинності та сміття.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Від початку року рятувальники вже ліквідували 204 пожежі на 167 га землі.

«Закликаю кожного бережно ставитися до нашого довкілля. Спалюючи суху траву чи сміття, ви спалюєте домівки звірят і птахів. У найгірших випадках — калічите чи спалюєте заживо цих тварин. Інколи жертвами стають самі люди, – зауважив Дмитро Лунін. – Не будьте, як рашисти, – не знищуйте нашу землю! Бережіть себе і довкілля!».

Нагадаємо, що Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій затвердила заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у лісах, на торфовищах і сільгоспугіддях. Зокрема, заборону на розведення багать у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій зеленого відпочинку), а також на випалювання стерні, сухої рослинності і сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок і вздовж доріг.