Мінреінтеграції координуватиме компенсацію витрат за прихисток переселенців, – рішення Уряду

Дата: 25.05.2023 12:26

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у межах реалізації проекту «Прихисток». Зміни також внесені до Положення про функціонування інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних із компенсацією витрат за тимчасове перебування ВПО.

Відповідний проект Постанови був прийнятий на засіданні Уряду.

Цим документом передбачено, що Мінреінтеграції є відповідальним виконавцем проекту «Прихисток».

Крім того, Мінреінтеграції визначено держателем інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних із компенсацією за безоплатне тимчасове розміщення ВПО.

Зазначимо, що така компенсація здійснюється за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України. Вона надається власникам житла або їх представникам, орендарям  житла державної або комунальної власності, які безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях внутрішніх переселенців.

Постанова набирає чинності з 1 червня 2023 року, але не раніше дня її опублікування.

Ухвалення цього рішення сприятиме реалізації державної політики щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Урядовий портал