Платниками податків Полтавщини сплачено понад 90 млн грн акцизного податку до бюджетів усіх рівнів
Платниками податків Полтавщини сплачено понад 90 млн грн
акцизного податку до бюджетів усіх рівнів
За повідомленням Головного управління ДПС у Полтавській області, за січень-квітень поточного року платники Полтавщини сплатили до державного бюджету 19,1 млн грн акцизного податку, перевиконавши індикативні показники на 16 млн гривень. Надходження до державного бюджету зросли у порівнянні із минулорічними показниками на 11,2 млн гривень.
В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова повідомила, що з початку 2023 року до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло 74,2 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Виконання доведеного індикативного показника забезпечено на рівні 116,0 відсотків, що у гривневому еквіваленті становить 10,2 млн гривень, які додатково надійшли до скарбниць територіальних громад.
За вказаний період було здійснено низку фактичних та камеральних перевірок. За результатами 69 фактичних перевірок, проведених з питань дотримання суб’єктами господарської діяльності норм і вимог законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією, застосовано штрафних (фінансових) санкцій на суму 7,3 млн гривень.
Дякуємо платникам Полтавщини за відповідальність, своєчасну та повну сплату податків і зборів, не дивлячись на складні умови воєнного стану.
Головне управління ДПС у Полтавській області