Завершення посівної, готовність до проведення НМТ і нове обладнання для лікарень – Дмитро Лунін підбив підсумки тижня

Дата: 05.06.2023 17:50

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін традиційно підбив підсумки тижня, що минає.

На Полтавщині завершилася посівна кампанія. Аграрії засіяли під новий урожай 1,4 млн га площ.

На Раді оборони області проговорили безпекову ситуацію та збільшення випадків порушень комендантської години. Дмитро Лунін наголосив на дотриманні жителями Полтавщини комендантської години. Нині вона діє з 00:00 до 04:00.

Цього тижня на сесії обласної ради очільник ОВА прозвітував про роботу обласної адміністрації в 2022 році.

«Основними пріоритетами стали посилення обороноздатності, всебічна допомога ЗСУ, підтримка переселенців, фронтових регіонів і забезпечення нормального життя області», – розповів Дмитро Лунін.

Крім того, на сесії депутати проголосували за виділення 98 млн грн з обласного бюджету для реконструкції укриттів у школах. Також погодили створення в Полтаві ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Цього тижня Дмитро Лунін зустрівся з новим очільником Полтавського обласного ТЦК та СП. Ним став полковник Михайло Холодов.

На Полтавщині планують організувати підготовку операторів БпЛА на базі навчальних закладів. Адже є потреба в пілотах БпЛА для агропромислової, будівельної, нафтогазової галузей. Про це йшлося на зустрічі з представниками вишів регіону.

Із 5 червня майбутні абітурієнти почнуть складати національний мультипредметний тест. На Полтавщині на нього зареєструвалися понад 11 тисяч учасників.

Крім того, Дмитро Лунін поінформував, що 35 медзакладів регіону отримають від ЮНІСЕФ обладнання й лікарські засоби для допомоги породіллям і дітям.

У День захисту дітей в обласному центрі відкрили нове середовище для дітей і молоді – Цифровий освітній центр та організували дозвілля для наймолодших у різних громадах Полтавщини.