ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Дата: 03.07.2023 16:33

Виконавчим комітетом Білицької селищної ради розробляється Стратегія розвитку Білицької селищної  територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

Важливим етапом розробки Стратегії є формування Плану заходів з реалізації Стратегії на 2024-2025 роки.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Білицької громади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проєктів буде розглянуто та проаналізовано робочою групою з розробки Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше як 2 роки (2024 – 2025 роки).

3. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

4. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Білицької селищної територіальної громади (Додаток 2).

5. Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 01 серпня 2023 року на                    e-mail: bilyky.rada@ukr.net  з поміткою «Проєкти до Стратегії».