Про скликання засідання виконавчого комітету’’ 27 липня 2023 року о 14.00 год

Дата: 20.07.2023 13:54

Про скликання засідання виконавчого комітету’’ 27 липня 2023 року о 14.00 год

Інформуємо, що відповідно до розпорядження селищного голови від 18.07.2023 року №02.1-05/66 ‘‘Про скликання засідання  виконавчого комітету’’ 27 липня 2023 року о 14.00 год в приміщенні адміністративного будинку Білицької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Білицької селищної ради.

Включити до порядку денного наступні питання:

1.Про схвалення звіту про виконання бюджету Білицької селищної територіальної  громади за 1 півріччя 2023 року

2. Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при  Білицькій селищній раді та затвердження Положення про них.

3. Про створення добровільного формування цивільного захисту Білицької територіальної громади

4. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних   дій та збройних конфліктів.

5.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних   дій та збройних конфліктів.

6. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних   дій та збройних конфліктів.

7. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних   дій та збройних конфліктів.

8. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних   дій та збройних конфліктів.

9. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних   дій та збройних конфліктів.

10. Про надання згоди на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають неповнолітні діти.

11. Про зміну адресного номеру житлової  будівлі по вул.23 Вересня ,33 в  с.Жуки,   Білицька ТГ Полтавського району Полтавської області

12. Про зміну адресного номера нежитловим будівлям  та земельній ділянці по вул. Пристанційній, в смт Білики Полтавського району Полтавської області.

13. Про  зміну адресного номеру житлової будівлі по вул.Залізнична, 25 в смт Білики Полтавського району Полтавської області.

14. Про затвердження   посадових інструкцій  працівників сектору  містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства  виконавчого комітету Білицької селищної ради

15. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт (струменевим методом) дорожнього покриття дороги по вул. Олени Пчілки  у с. Бутенки Полтавського району Полтавської області»

16. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва  «Поточний ремонт (струменевим методом)   дорожнього покриття дороги  по вул. Миру у смт  Білики   Полтавського району Полтавської області»

17. Про затвердження зведеного кошторисного   розрахунку вартості об’єкта будівництва  «Поточний ремонт (струменевим методом) дорожнього  покриття дороги  по вул. Пристанційна у смт  Білики  Полтавського району Полтавської області»

18. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва   «Поточний   ремонт   (струменевим   методом)    дорожнього покриття дороги  по вул. Кобеляцька у смт  Білики   Полтавського району Полтавської області»

19. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт (струменевим методом) дорожнього покриття дороги по вул. Надворсклянська у смт  Білики  Полтавського району Полтавської області»

20. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт (струменевим методом)  дорожнього покриття дороги  по площі  Історична у смт  Білики  Полтавського району Полтавської області».

21. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт (струменевим методом)   дорожнього покриття дороги  по вул. Зелена  у с. Бережнівка  Полтавського району Полтавської області»

22.  Про  Білицьку   селищну    державну  надзвичайну     протиепізоотичну

Комісію.