Шановні фармацевтичні працівники!

Дата: 16.09.2023 07:56

Шановні фармацевтичні працівники!

Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем фармацевтичного працівника!

Бути фармацевтом — це значить щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян. І ті, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізує.

Встановлення державного професійного свята – це визнання соціальної важливості вашої самовідданої праці з метою забезпечення населення і закладів охорони здоров’я ефективними та якісними лікарськими засобами. Саме такою життєвою позицією ви завоювали повагу та авторитет кожної української родини.

Переконані, що відданість справі, фаховий досвід і глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю.
Бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у такій важливій праці.
Бажаємо миру, процвітання та  удачі!

Все буде  Україна!

З повагою

селищний голова                                                             Микола СКРИЛЬНИК