СТАРТУЄ ДРУГИЙ НАБІР НА КОНКУРС ГРАНТІВ ПРОЄКТУ «КУРС НА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»

Дата: 05.10.2023 09:39

СТАРТУЄ ДРУГИЙ НАБІР НА КОНКУРС ГРАНТІВ ПРОЄКТУ «КУРС НА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»

Для суб’єктів підприємництва Білицької та #Кобеляцькоїтериторіальнихгромад відбулася презентація конкурсу грантів проєкту #КурснаНезалежність.

Регіональний координатор #НаталіяЛевонтівцева, презентуючи даний проєкт, акцентувала, учасниками можуть бути:

підприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області);

перевага під час відбору надаватиметься вразливим категоріям населення, а саме: особам із інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, родинам військовослужбовців тощо;

підприємці, які готові працевлаштувати зазначені категорії відповідно до Положення.

Конкурс проводиться в ІІI етапи:

І етап – подача заявки на участь в Конкурсі та повний пакет документів згідно Положення;

ІІ етап – проходження тренінг-програми «Курс на Незалежність» та подання проєктів (бізнес - ідей);

ІІI етап – оцінювання проєктів та визначення переможців.

Грант отримають 100 учасників на суму до 20 000 євро кожен.

Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та агропромхолдингу #АстартаКиїв. Партнером з впровадження є благодійний фонд #Повірусебе.

Також у ході проведення заходу переможці першого набору Катерина Скрильник та Марк Рибалко поділилися досвідом з реалізації проєкту у 2023 році.

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ БІЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Якщо ви маєте власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для Вас.

Заповнюйте анкету до 12 жовтня 2023 року, 18:00 за посиланням: