Вітання з Днем працівників освіти!

Дата: 29.09.2023 08:40

Шановна освітянська родино!

З нагоди величного для кожного з нас свята, Дня працівників освіти, висловлюємо Вам глибоку шану.  Ви ті, хто своїми знаннями й силою духу творить завтрашній день - майбутнє нації. Незважаючи на надзвичайно складний час, Ви твердо тримаєте позиції мудрості, інтелігентності, любові до рідної землі, прищеплюєте своїм учням найкращі людські чесноти, передаючи їм досвід багатьох поколінь, вчите їх долати труднощі й стійко протистояти викликам сьогодення. Ви незмінні у своєму покликанні нести світло в серця наших дітей, залишати в них знання, віру, надію і безмежну вдячність.

Нехай Ваші учні будуть такими, якими можна пишатися. Хай у родинах назавжди поселяться щастя, затишок й злагода. А в незламній  Україні знову запанує  мир і спокій. Вітаємо Вас осінніми квітами із золотим листям і найтеплішими словами  любові й  поваги.