ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ «ВИРОБНИКИ ПОЛТАВЩИНИ»

Дата: 17.10.2023 13:22

ЕЛЕКТРОННИЙ  КАТАЛОГ  «ВИРОБНИКИ ПОЛТАВЩИНИ»

Електронний каталог «Виробники Полтавщини» розроблений в рамках реалізації грантового проєкту  «Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

До цього проєкту долучилися директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Клименко та її заступниця Світлана Туль.

Каталог створений для популяризації діяльності місцевого бізнесу на національних і закордонних виставках та ярмарках. Завантажити каталог можна за посиланням: https://poda.gov.ua/attachments/160688