Дата: 19.10.2023 08:52

ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?

ПРОЄКТ «ВСТАНОВЛЕННЯ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБИРАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ» У РАМКАХ КОНКУРСУ «ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Білицька селищна територіальна громада сміливо розпочала виконання Закону України «Про відходи». Важливість збереження екології та сортування твердих побутових відходів зпередбаченоно Стратегією розвитку Білицької громади на період до 2027 року.

Виконавчим комітетом селищної ради спільно з автором проєкту Катериною Скрильник прийнято участь у Конкурсі  Екологічних ініціатив Полтавської області. За результатами електронного голосування цей проєкт громади став одним із переможців.

У рамках реалізації цієї ініціативи для комунальних підприємств громади придбано 56 контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів на умовах співфінансування, а саме: 241500 грн. з обласного бюджету  та 241500 грн. - з селищного бюджету.

Працюємо далі…