Прогноз погоди на тиждень: синоптики прогнозують морози

Дата: 20.11.2023 16:07

Прогноз погоди на тиждень: синоптики прогнозують морози

У найближчі дві доби суттєвих опадів не очікується, лише вдень 22 листопада місцями пройде невеликий сніг. Температура повітря знизиться, що дозволить сніговому покриву зберігатись. Про це повідомляють в обласному центрі з гідрометеорології.

21 листопада – мінлива хмарність, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

22 листопада – хмарно з проясненнями, слабкий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 3-8º морозу, вдень 0-5º морозу.

23 листопада – хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі 7-12º морозу, вдень 0-5º морозу.

24-25 листопада – місцями невеликий дощ та мокрий сніг. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0-5º тепла.