«318 суб’єктів господарювання Полтавщини забезпечили роботою 809 переселенців», – Філіп Пронін

Дата: 02.01.2024 14:04

Із 1 січня Уряд збільшив компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО. Їхній розмір становить 7100 гривень, а з 1 квітня буде 8000 гривень. Також змінено тривалість надання компенсації з 2 до 3 місяців.

Минулоріч роботодавці Полтавщини отримали понад 10 млн грн компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«318 суб’єктів господарювання забезпечили роботою 809 переселенців. Найбільше людей працевлаштувалися в сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспорту, постачання електричної та теплової енергії, сільськогосподарській та переробній промисловості. Також у сферах охорони здоров’я та надання соціальних послуг», – зазначив Філіп Пронін.

Подати документи на отримання компенсації роботодавці можуть через застосунок Дія. Інформація про вакансії в Полтаві та області доступна в телеграм-каналі «Робота Полтава ЦЗ»: t.me/Polt_robota.