«500 аграріїв Полтавщини отримали понад 3,3 мільярда гривень кредитів на розвиток», – Філіп Пронін

Дата: 02.01.2024 14:05

Створення сприятливих умов для розвитку підприємництва – один із пріоритетних напрямів державної та регіональної політики.

«У 2023 році 500 аграріїв Полтавщини отримали понад 3,3 мільярда гривень банківських кредитів на розвиток господарств, – зазначив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – За державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» сільськогосподарські підприємства залучили 1,9 мільярди гривень, у тому числі під державні гарантії понад 1 мільярд гривень».

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. Кредитування надається під 5–9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва. Програма діє і в 2024 році. А для підприємств переробної промисловості збільшили ліміт кредитування до 150 млн грн терміном на 10 років.