БІЛИЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавського району Полтавської області

Минулоріч в області провели інвентаризацію понад 3 тис. га земель

Дата: 04.01.2024 14:35
Кількість переглядів: 75

Минулоріч в області провели інвентаризацію понад 3 тис. га земель

У 2023 році на Полтавщині провели інвентаризацію 1987 земельних ділянок під лісозахисними смугами та 20 об’єктів водного фонду. Загалом це понад 3 тис. га земель. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Інформацію про інвентаризовані ділянки внесли до Державного земельного кадастру. Відтак юридично визначили їхніх власників та посилили відповідальність за їх збереження й використання. Роботи провели у межах обласної Програми ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини. До її реалізації долучилися 21 громада», – розповів Філіп Пронін.

За словами очільника області, кошти спрямували з обласного та місцевих бюджетів. Також вдалося заощадити майже 1 млн грн завдяки визначенню виконавців робіт через Prozorro.

Крім того, в 19 громадах області створені інспекції з контролю за використанням земель. Це найбільший показник в Україні. 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь