У Білицькій територіальній громаді відбудеться церемонія прощання із  військовослужбовцем Омельчуком Анатолієм Анатолійовичем.

Дата: 19.01.2024 15:47

В неділю, 21 січня 2024 року об 11.00 год. відбудеться церемонія прощання біля будинку, де проживав Анатолій, за адресою: смт Білики, мікрорайон Поділ, вул. Підгірна 14.

Для підвозу буде надано автобус, відправка від Білицького будинку культури о 10.30 год.

Від будинку загиблого Героя колона рухатиметься до центрального кладовища смт Білики.

Зустрінемо нашого односельчанина коридором пошани об 11.30 год. біля місцевої пожежної частини по вул. Пристанційна 42.

Ваша присутність та підтримка є важливою в цей скорботний момент для родини, друзів та всіх нас.

Світла та вічна пам'ять Герою, який став прикладом справжнього патріотизму та боротьби за правду та свободу.

Вічна пам'ять і слава Герою!