Кобеляцьке управління Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості запрошує до співпраці

Дата: 19.01.2024 15:23

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ !

МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ВАС ТАКІ ПОСЛУГИ

1.  Надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом .
  2.  Організація та проведення тимчасових , громадських та суспільно корисних робіт.
  3. Навчання під потребу роботодавця.
  4. Програми економічного стимулювання роботодавців до працевлаштування громадян:

1). Компенсація суб’єктам малого підприємництва ЄСВ за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

2).    Компенсація  роботодавцю 50% фактичних витрат на оплату праці окремих категорій громадян .

3). Компенсація  роботодавцю 50% мінімальної заробітної плати при працевлаштуванні осіб з числа молоді.

5). Компенсація  роботодавцю фактичних витрат на оплату праці при       працевлаштуванні безробітних з числа ВПО.

6). Компенсація  протягом 3-х місяців роботодавцю витрат на оплату праці  при працевлаштуванні ВПО під час дії воєнного стану .

7) Компенсація роботодавцю витрат за облаштування робочого місця осіб з інвалідністю

Також у 2024 році продовжать діяти програми :

При взаємодії з нами Ви отримаєте соціальні переваги , можливість швидко та якісно підібрати персонал, розвинути та вдосконалити власний бізнес .

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою м.Кобеляки вул Дніпровська 7  Кобеляцьке управління Полтавської філії Полтавського ОЦЗ або за тел. 0671778996