Сьогодні Білицька територіальна громада прощалася із загиблим Захисником Омельчуком Анатолієм Анатолійовичем.

Дата: 21.01.2024 15:40

На жаль, сьогодні Білицька територіальна громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі…

Велике горе об’єднало всіх людей, які зібралися в смт Білики, щоб провести в останню путь свого земляка, військовослужбовця Омельчука Анатолія Анатолійовича.

Омельчук Анатолій Анатолійович народився 3 травня 1990 року в смт. Яреськи. Навчався в школі, закінчив Яреськівське професійне технічне училище-№56, працював на Яреськівському цукровому заводі.

Був учасником АТО, нагороджений медалями та нагрудними знаками :  учасника АТО, учасника  бойових дій,  за оборону Маріуполя.

Після одруження разом з сім’єю проживав в смт Білики, працював в ТОВ ОНУР.

24.07.2023 року призваний в ЗСУ. Навідник другого аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти Анатолій Анатолійович, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка, Луганської області внаслідок скиду вогу противником, героїчно загинув 15 січня 2024 року.

Сьогодні жителі Білицької громади зустрічали кортеж із тілом Анатолія

“живим” коридором пошани, стоячи на колінах, покладаючи квіти перед автомобілем з домовиною Героя – земляка.

Він не шукав слави, а з честю виконував свій обов'язок чоловіка і захисника і віддав найдорожче — життя за рідну Батьківщину.

Представники влади, побратими, друзі, знайомі та небайдужі люди з вдячністю та глибоким сумом схиляли голову, розділяючи біль втрати з рідними. В загиблого залишилися дружина Оля, син Марко, мама Марія, батько Анатолій,  дві сестри і брат.

Поховали загиблого з усіма військовими почестями на Алеї Героїв місцевого кладовища.

Омельчук Анатолій Анатолійович назавжди запам’ятається усім нам як хоробрий воїн, взірець мужності, відваги та нескореності українського народу. А світла пам’ять про чудову людину, справжнього патріота назавжди залишиться у наших серцях і молитвах, у нашій пам’яті, у нашому блакитному небі і відвойованих жовтих полях України.

Дякуємо Тобі, Воїне!

Ніколи не забудемо!