21 січня 2024 року свій ювілей, 90 років, святкувала жителька с. Вишневе Міщенко Катерина Микитівна.

Дата: 23.01.2024 13:26

Життєвий шлях жінки сповнений сумлінної праці. Незважаючи на поважний вік, жінка зберегла ясну пам'ять та мудрість, завжди усміхнена та привітна.
Від імені всієї громади з ювілейним Днем народження її привітали працівники КУ "ЦНСП" Білицької селищної ради. Вітаючи ювілярку, зазначали, вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, дякуємо  за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість, бажали міцного здоров’я, Божого благословення, злагоди і спокою у родині, достатку  в оселі, підтримки  та турботи близьких, Перемоги нашій Україні!