Цифрові послуги на місцях: результати регіонального форуму «Цифровізація 2024»

Дата: 24.01.2024 08:07

Цифрові послуги на місцях: результати регіонального форуму «Цифровізація 2024»

18–20 січня у Львові відбувся регіональний форум «Цифровізація в Україні 2024». Участь у заході взяли заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут, начальник Управління цифрової трансформації ПОВА Іван Біліцький. На заході виступали представники від різних міністерств, вони говорили про підсумки та цілі регіональної цифровізації, а також про завдання в профільних напрямах, серед них:

- заповнення Державного реєстру нерухомих пам’яток України всіма об’єктами

- створення електронного реєстру спортивних споруд України

- модернізація порталу відкритих даних data.gov.ua

2024 року пріоритетом CDTO ОВА будуть проєкти у сферах кібербезпеки, охорони довкілля та оборони.

Також піж час події презентували освітній серіал «Цифровізація державного сектору». Переглянути серіал можна за посиланням на платформі Дія.Освіта: https://osvita.diia.gov.ua/.../digitalisation-in-public...

Цифровізуємо на місцях

Регіональний форум «Цифровізація в Україні 2024» організований Львівською обласною військовою адміністрацією за сприяння Міністерства цифрової трансформації України в партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки Уряду Великої Британії в межах проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України».