Новий освітній серіал на Дія.Освіта: Посібник щодо втілення ідей нового цифрового проєкту

Дата: 25.01.2024 08:27

На платформі Дія.Освіта презентовано новий освітній серіал «Цифровізація державного сектору». Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Завдяки ініціативам CDTO в регіонах України реалізовано понад 210 унікальних проєктів. Але щоб цифрова трансформація відбувалася ефективніше, до неї можуть долучитися нові цифрові лідери, які мають креативні цифрові рішення та готові їх упроваджувати. Освітній серіал створено для тих, хто хоче долучитися до цифровізації державних послуг на місцях. Про що в серіалі? Як планувати цифровізацію! Як уникнути типових помилок та де шукати фінансування! Що таке реінжиніринг сервісів! Що таке українська система Трембіта! Посилання на освітній серіал – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalisation-in-public-sector . Дізнайтеся, як відбувається цифрова трансформація в Україні. Отримайте інструкції, як діяти, до кого звертатися та з чого починати, якщо у вас з’явилася ідея нового цифрового рішення. Серії відповідають послідовності реалізації проєкту з цифровізації, тож ви можете повертатися до них на конкретних етапах роботи.

Приєднуйтеся до перегляду та долучайтеся до формування цифрового майбутнього!