«День науки в бібліотеці» – захід, який привертає увагу

Дата: 26.01.2024 10:31

«День науки в бібліотеці» – захід, який привертає увагу

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся пізнавальний захід «День науки в бібліотеці». Проводили його для дітей. Учасникам підготували п’ять локацій.

Участь у відкритті заходу взяли заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, директор Департаменту культури і туризму ОВА Ірина Удовиченко. До його проведення також долучилися працівники Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Полтавського відділення МАН України та Полтавського музею авіації і космонавтики.

«Проведення заходів у такому форматі – це цікавий і творчий підхід для  розвитку нашої молоді. Підростаюче покоління розуміє важливість науки в сучасному житті, – зазначив Антон Чубенко. – Бібліотека сьогодні змінює свої підходи, розширює простір і можливості для відвідувачів, стає творчим і науковим хабом. Діти тут проводять час цікаво та з користю».

Для учасників заходу підготували п’ять локацій. Це – хімічна, палеонтологічна, астрономічна, медична та  технічна зони.

У них учасники проводили хімічні досліди, програмували LEGO-роботів. Робили знімки зоряного неба, віртуально мандрували тілом людини. Також вивчали епоху динозаврів, слухали цікаві розповіді від популяризаторів науки.Наприкінці заходу діти отримали пізнавальні подарунки.