Фермерам Полтавщини розповіли про можливості розвитку агробізнесу в умовах війни

Дата: 26.01.2024 13:12

З метою створення умов для розвитку агробізнесу та забезпечення продовольчої безпеки в Полтавській області 25 січня 2024 р. Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» спільно з ГО «Конгрес фермерів Полтавщини» провели Zoom-конференцію «Розвиток агробізнесу на Полтавщині в умовах війни».

Участь у заході взяли 50 представників агробізнесу. На зустрічі учасники мали можливість дізнатися від директорки Агенції Віти Рекотової та її заступниці Світлани Туль про грантову підтримку від міжнародних організацій та урядових програм агробізнесу, про найпоширеніші помилки при подачі заявок на гранти та негативні чинники, які впливають на прийняття рішення щодо присвоєння гранту.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації Сергій Фролов розповів про обласні програми підтримки агробізнесу та можливості щодо участі в них. Менеджер проєктів розвитку ланцюгів доданої вартості Програми USAID АГРО Владислав Гуленко поінформував учасників про можливості Програми USAID АГРО для фермерів. Голова ГО «Агрокластеру Грант» Сергій Коваленко надав інформацію аграріям щодо напрямів співпраці з агрокластером.

Результатом проведеного заходу стало розуміння представниками агробізнесу інструменту грантових програм як можливості розширити діяльність бізнес в умовах сьогоденних викликів.