Дата: 27.01.2024 12:46

Майже 14 тисяч малозабезпечених сімей на Полтавщині щороку отримують соціальну допомогу від держави. Це грошова виплата у розмірі, що залежить від складу та середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Найбільша цінність країни – її люди, тому вкрай важливою є підтримка вразливих верств населення. Середній розмір допомоги – понад 4 тис. грн щомісячно для малозабезпечених та понад 8,3 тис. грн для малозабезпечених багатодітних родин. Торік на такі виплати спрямували більше 550 млн грн із державного бюджету», – розповів Філіп Пронін.

Соціальна гарантія призначається за спрощеним порядком на підставі звернення уповноваженого представника сім’ї та мінімального пакету документів. Їх можна подати до ЦНАПу, теруправління соцзахисту населення або звернутися до уповноваженої посадової особи у громаді. Також консультацію можна отримати, зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію з питань соцзахисту населення: 0800500620.