Полтавщина – у трійці областей-лідерів за індексом цифрової трансформації, – Філіп Пронін

Дата: 28.01.2024 14:00

Полтавщина увійшла до трійки областей-лідерів за індексом цифрової трансформації за підсумками 2023 року. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, підбиваючи підсумки 100 днів роботи команди.

«До уваги брали вісім складових. Серед них розвиток ЦНАПів, впровадження режиму «без паперів», інституційна спроможність, цифрова освіта, розвиток інтернету», – розповів Філіп Пронін.

В умовах воєнного стану цифрова трансформація стає ключовим інструментом для ефективного використання ресурсів та забезпечення необхідних сервісів для громад області.

26 громад Полтавщини уже затвердили місцеві програми інформатизації та почали працювати в тих напрямах і завданнях, які вони обрали пріоритетними для себе.