Молодь Білицької ТГ взяли участь у грантовому конкурсі і виграли!

Дата: 31.01.2024 15:08

Молодь Білицької ТГ взяли участь у грантовому конкурсі і виграли!

Молодіжна організація «МолоДії» Білицької ТГ взяли у часть у грантовому конкурсі в рамках проєкту «Забезпечення впровадження більш відповідального, спрямованого на людей та ефективного підходу до кризи в Україні через місцеве керівництво, інновації, співпрацю між агентствами та процес навчання дією», який реалізується Благодійний фонд Карітас, за підтримки DanChurchAid та Української освітньої платформи.

За результатами пітчингу з Полтавської області переможцями обрано 2 команди, серед яких і наша молодіжна організація Білицької ТГ «МолоДії» з проєктом "Коворкінг Молодіжна взаємодія".

• Завдяки співпраці з Агенцією регіонального розвитку Полтавської області "Офіс євроінтеграції" проєкт вийшов на рівень експертності та можливостей. Об'єднані зусилля ГО "Регіональний розвиток України" Vita RekotovaSvitlana Tul, Миколи Тюпки та внесок кожного учасника команди МГО "МолоДії" створюють потужний інструмент для реалізації коворкінгу.
  • Окрема подяка Євгенії - локальному координатору «Карітас Полтава» за підтримку та організацію процесів

Вітаємо з перемогою у грантовому конкурсі!

Це чудова новина та важливий крок у напрямку соціальної та професійної інтеграції молоді, включаючи ВПО та інші вразливі верстви населення.

Мета цього проєкту є вельми значущою, оскільки спрямована на соціальну адаптацію та розвиток молоді через навчання в ІТ-сфері. Такі ініціативи важливі для створення нових можливостей та розвитку потенціалу громади.

Бажаємо вам успішної співпраці та вдалої реалізації проєкту з підтримкою "Офісу євроінтеграції". Нехай ваша спільна робота призведе до значущих результатів та користі.

Дякуємо за ваш внесок у процвітанні громади та бажаємо подальших досягнень у вашій діяльності!

Працюємо далі…

Слава Україні!