17-тий конкурс «Благодійна Україна-2023» під девізом «Благодійність на захисті України»

Дата: 01.02.2024 12:24

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних/волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі.

ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 30 квітня 2024 РОКУ!

Головною метою конкурсу  є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства, як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитись за посиланням https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html