Податківці перевіряють закупівлю 170 квадрокоптерів Полтавською громадою

Дата: 02.02.2024 13:19

Податківці перевіряють закупівлю 170 квадрокоптерів Полтавською громадою

Робоча група «Прозорість і підзвітність» вкотре розглянула питання прозорості й раціональності процедури закупівлі 170 квадрокоптерів Полтавською громадою.

Як повідомив начальник ОВА Філіп Пронін, фахівці дослідили ситуацію, виявили кілька ризиків. Податківці мали підстави для проведення виїзної перевірки підприємства, яке поставило дрони. Наразі його перевіряють.
«На думку фахівців, є кілька питань, які потребують відповідей. Наприклад, чому на частину товарів підприємство подало пільгу як по закупівлі на оборонні потреби, хоч не мало підстав? Чому ціни на дрони були вищими цього разу? Чому частина безпілотників придбані у неплатників ПДВ: тобто чи справді деякі товари закуповували по 2-3 одиниці у фізичних осіб? Але це складнопобутова техніка, розрахункові операції за якою відбуваються обов’язково через РРО.Результати перевірки податківці оголосять на засіданні групи «Прозорість і підзвітність», – сказав Філіп Пронін.