Дата: 03.02.2024 12:31

З великим сумом сповіщаємо про смерть почесного  громадянина селища Білики, колишнього Білицького селищного голови, Пухи Станіслава Семеновича, який пішов з життя 03 лютого 2024 року.

Пуха Станіслав Семенович   народився в смт Білики 15 січня 1946 року.

Все своє життя присвятив служінню людям, був чесним, сміливим, життєлюбним, працьовитим, відданим своїй справі.

З 1984 року по 2005 рік обирався Білицьким селищним головою. Після виходу на пенсію  був активним у громадському житті селища.

Прощання з Станіславом Семеновичем   відбудеться у понеділок 05 лютого 2024 року о 12.00 год. біля будинку, за адресою: с-ще Білики, вул.Паркова, 9, о 13.00 год. - на центральному кладовищі с-ща Білики.

Сумуємо з приводу смерті Станіслава Семеновича і висловлюємо щирі співчуття дружині Ользі Василівні, доньці  Олені, онуці Поліні, рідним, близьким.

Розділяємо гіркоту втрати з усіма, хто знав, любив і поважав Станіслава Семеновича Пуху.