Проєкт «Швидкий шлях до працевлаштування» стартує для жителів Полтавської громади

Дата: 07.02.2024 08:55

Якщо ви думаєте, що війна – це не час для розвитку, змін і розкриття власних можливостей – помиляєтеся. Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) разом з проєктною організацією німецької економіки Товариством SEQUA у лютому 2024 року розпочинає новий проєкт для жителів Полтавської громади - «Швидкий шлях до працевлаштування».

У плані реалізації проєкту передбачено:

- навчання за професією «Швачка»;

- отримання часткових кваліфікацій з напрямів навчання: «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей» та  «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»;

- компенсація проїзду слухачів (50 євро за весь період навчання);

- оплата харчування (80 євро на весь період навчання).

Навчання проводять виключно для непрацюючого населення,  зокрема ВПО, демобілізованих УБД, осіб з інвалідністю внаслідок війни,  на базі Державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за очною формою навчання.

Адреса закладу: вул. Небесної Сотні, 91, м. Полтава.

Довідки за тел. 066 510 20 65, 095 153 53 68.