Дата: 09.02.2024 08:45

Племінна база поголів’я великої рогатої худоби Полтавської області становить 10% від усієї в країні.

«Полтавщина – лідер серед областей за кількістю племінного поголів’я великої рогатої худоби, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – В області низка господарств розводять не тільки ВРХ, а й свиней, овець, коней. Серед них 40 господарств, які займаються виробництвом і зберіганням генетичного матеріалу для відтворення галузі тваринництва. Цей матеріал відповідає всім державним вимогам та офіційно допущений Мінагрополітики до використання».

ОВА постійно допомагає аграріям у підготовці та поданні документів для отримання статусу племінного підприємства. У Полтавському ЦНАПі фермери можуть отримати послугу з видачі племінних сертифікатів для реалізації поголівʼя. Торік профільний департамент обласної адміністрації опрацював і підготував для видачі понад 700 таких сертифікатів.

Попри всі виклики, фермери Полтавщини сумлінно виконують свою роботу, щодня роблять внесок у забезпечення продовольчої безпеки країни та всього світу.