Стартує конкурс “Стійкість, відновлення та розвиток територіальних громад”

Дата: 16.02.2024 11:06

Стартує конкурс “Стійкість, відновлення та розвиток територіальних громад”

Спільно з European Union in Ukraine оголошуємо конкурс на підтримку ініціатив, що сприятимуть прозорому відновленню та розвитку громад із забезпеченням активного залучення до цих процесів громадськості.

Розмір гранту може складати від 600 тис. грн до 1,2 млн грн.
Термін реалізації проєктів – не більше 6 місяців.
Дедлайн подачі проєктних пропозицій – 15 березня, до 15:00

Проєктні пропозиції, що подаються на конкурс, мають передбачати змістовну діяльність організації за одним або кількома з тематичних пріоритетів цього конкурсу:

Підвищення можливостей для сталого стратегічного планування в територіальних громадах;
Підвищення спроможності органів місцевої влади щодо планування та реалізації проєктів відбудови / місцевого розвитку та залучення фінансування;
Прозорість та громадський контроль над витрачанням коштів на відбудову органами місцевого самоврядування та військовими адміністраціями, підвищення їх публічності та підзвітності.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні організації. Учасники конкурсу можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Незабаром анонсуємо реєстрацію на онлайн-презентацію конкурсу, де можна буде послухати про кожен пріоритет, умови участі та поставити питання представнику Фонду.

Та перед цим детально ознайомтесь з текстом конкурсного оголошення за посиланням https://www.irf.ua/contest/konkurs-stijkist-vidnovlennya-ta-rozvytok-terytorialnyh-gromad/.