У Білицькій територіальній громаді відбудеться церемонія прощання із  військовослужбовцем Бурмістровим Дмитром Сергійовичем.

Дата: 25.02.2024 10:15

В понеділок, 26 лютого 2024 року о 10.30 год. вшануємо нашого Героя коридором пошани  біля будинку загиблого, за адресою: с-ще Білики, вул. Полтавська 88.

Об 11.00 відбудеться церемонія прощання з Героєм у церкві СВ. Пророка Іллі (вул. Полтавська, 74-а)

Поховання загиблого захисника буде на центральному кладовищі с-ща Білики.

Шановні жителі громади, давайте гідно проведемо Бурмістрова Дмитра Сергійовича в останню путь, ваша присутність та підтримка є важливою в цей скорботний момент для родини, друзів та всіх нас.

Світла та вічна пам'ять Герою, який став прикладом справжнього патріотизму та боротьби за правду та свободу.

Вічна пам'ять і слава Герою!