Звернення начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна з нагоди роковин російського повномасштабного вторгнення

Дата: 24.02.2024 11:30

«Десять років щоденної боротьби. Боротьби за свободу, Україну, європейський вибір. Боротьби з підступним ворогом.

Цей героїчний опір перетворив нашу країну на форпост вільної Європи та усього демократичного світу. Без перебільшення, від перемоги України залежить стабільність у світі загалом.

Ми пам’ятаємо ранок 24 лютого два роки тому. І лютий 2014-го теж. Біль, скорбота, сила та єдність.

Сьогодні, як і кожного дня, віддаємо шану подвигу українців у відсічі російської агресії. Ми пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав життя у цій боротьбі.

За цей час ми стали міцнішими. Ми об’єднані і знаємо, що захищаємо. Незважаючи на втому, щодня кожен на своєму місці робимо все для нашої перемоги.

Підтримуємо Сили оборони України. Допомагаємо тим, хто цього потребує. Разом нам усе вдасться. Слава Україні!»