ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.03.2024 13:33

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

У межах Міжнародної програми UA Habitat Program: «ЖИТЛО +5 для внутрішньо переміщених осіб у приймаючих громадах в Україні» за напрямками: І. «ЖИТЛО для ВПО»; ІІ. «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ВПО»; ІІІ. «СОЦЗАХИСТ ВПО»; ІV. «ХАРЧУВАННЯ ВПО»; V. «ЗАЙНЯТІСТЬ ВПО» (далі – Програма), яку було ініційовано Національною Координаційною радою UN Habitat в Україні, відповідно до п. 5 Генеральної Угоди № 7 – 08/01 UA Habitat від 08 січня 2024 року «Про залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги для реалізації за механізмом державно-приватного партнерства проєктів зорієнтованих на створення робочих місць та будівництво житла для ВПО у приймаючих громадах Полтавського району Полтавської області на 2024 – 2035 роки», передбачено залучення не менше 50 млн. євро за участі міжнародних фінансових організацій.
         Враховуючи вищезазначене, прохаємо зацікавлених суб’єктів господарювання Білицької селищної територіальної  громади  зареєструвати свою інвестиційну пропозицію за наступним посиланням: