ПОРЯДОК ДЕННИЙ 30 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ ВІД 15.02.2023 РОКУ

Дата: 14.02.2023 11:03

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 30 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

ВІД 15.02.2023 РОКУ

1. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Білицької селищної територіальної громади за 2022 рік.
  2. Про затвердження Програми ремонту та реконструкції дорожнього покриття сільських, селищних доріг та доріг загального користування місцевого значення в межах Білицької селищної ради в 2023 році.
  3. Про затвердження Програми підтримки Збройних сил України на 2023 рік.
  4. Про затвердження Програми  організації транспортування гуманітарної допомоги  на території Білицької селищної територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2023-2025 роки.
  6. Про затвердження програми забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб на території Білицької селищної територіальної громади на 2023 рік.
  7. Про затвердження Програми створення запасу продовольчого резерву, необхідного для забезпечення населення Білицької територіальної громади в умовах воєнного стану на 2023 рік.
  8. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Білицької селищної ради.
  9. Про затвердження Програми рекультивації стихійного сміттєзвалища в смт. Білики.
  10. Про передачу субвенцій з бюджету Білицької селищної територіальної громади у 2023 році.
  11. Про внесення змін до бюджету Білицької селищної територіальної громади на 2023 рік.
  12. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

РІЗНЕ